Ik ben Marlies, 29 jaar en woon in Gelderland. Ik houd erg van creatief bezig zijn, muziek maken, tekenen/schilderen, fotograferen. Vooral muziek uit de jaren 60 en 70, rock, folk/country. Ga graag naar concerten of theater optredens. Daarnaast ben ik regelmatig in de natuur te vinden. Ben niet zo sportief maar vind het prettig om regelmatig een flinke wandeling te maken. Houd van reizen zowel in Europa als daar buiten. Ik werk met veel plezier als woonbegeleider met mensen met een verstandelijke beperking. Verder valt er over mij te zeggen dat ik van de droge, sarcastische humor ben. Rustig persoon, maar zeker niet al te serieus. Al houd ik af en toe wel van een wat diepzinniger gesprek. Zeer korte omschrijving. Ik weet het, maar dit is hoe ik mijzelf zie. Mee eens? Er is maar één manier om daar achter te komen.
Ik ben een empathisch, betrokken en betrouwbaar persoon. Ik ben een echte huismus, maar hou ook van reizen en ben altijd nieuwsgierig naar mensen, culturen en leer graag elke dag wat nieuws.
Ik ben een gezellige, reislustige en omdernemende meid. Ik houd van duiken en in de zomer bezoek ik graag festivals. Ik werk om te leven en leef niet om te werken.
Hallo,
ik ben een spontane, avontuurlijke jonge dame.
Ik hou van uitgaan, sporten, lekker eten en gewoon lekker chillen met een filmpje erbij.
Ik ben opzoek naar een leuke man die spontaan, betrouwbaar en zorgzaam is. Het is belangrijk dat je humor hebt en het leuk vind om veel dingen te ondernemen en te reizen.